15:11 18.04.2019

ПриватБанк не зупиниться у своєму прагненні домогтися справедливості - голова наглядової ради банку

2 хв читати
ПриватБанк не зупиниться у своєму прагненні домогтися справедливості - голова наглядової ради банку

Незалежно від того, хто переможе в президентських перегонах, ПриватБанк не зупиниться у своєму прагненні домогтися справедливості, заявив глава наглядової ради банку Енгін Акчакоча.

"Як глава наглядової ради ПриватБанку, я впевнено заявляю, що незалежно від того, хто переможе на президентських перегонах, банк не зупиниться у своєму прагненні домогтися справедливості. Ми послідовно і наполегливо обстоюємо наші позиції в судах", - написав він у своїй колонці у виданні "Дзеркало тижня".

За його словами, незалежну наглядову раду ПриватБанку було створено для захисту інтересів акціонерів і вкладників банку.

"Один із головних пріоритетів наглядової ради полягає в тому, щоб повернути майже 160 млрд грн, якими змучена війною країна докапіталізувала банк перед обличчям краху економіки...Ми не закриваємо очей, не спускаємо на гальмах важливі питання, і не миримося з "телефонним" правом. Саме для того, щоб протистояти таким ризикам і було перезавантажено систему корпоративного управління в ПриватБанку", - наголосив глава наглядової ради банку.

За його словами, стратегія реалізації цієї мети має два вектори. По-перше, слід максимізувати ринкову вартість банку і вигідно продати його надійному інвестору до 2022 року. По-друге, не менш важливо повернути гроші, виведені з банку колишніми власниками. Більше двох років банк виступає проти колишніх акціонерів в українських і міжнародних судах, вимагаючи відшкодування збитків, сума яких сягає мільярдів доларів. На сьогодні налічується понад тисяча судових проваджень в Україні та світі.

За словами Е.Акчакоча, ПриватБанк - один із кращих прикладів успіху реформ у державному секторі в Україні.

"Серед найпомітніших досягнень ПриватБанку - не лише відновлення в статусі прибуткового банку України. Банк зберіг і розвинув свій інноваційний потенціал, впровадив міжнародні стандарти фінансової звітності та більш ефективну систему управління ризиками. Менеджмент і співробітники банку виконали фантастичну роботу із трансформації установи лише за два роки", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Схрон зі зброєю, що вважалася втраченою в боях у 2014-15 рр., знайшла СБУ в покинутій школі в одному з селищ Новоайдарського району

Майже 41% українців вважає вступ до НАТО найкращою гарантією безпеки України, позаблоковий статус підтримують 36%

Новгород-Сіверська міськрада відмовилася демонтувати мозаїчні зображення Леніна та Сталіна з водонапірної башти в центрі міста

Віталій Кличко повідомив про блокування його сторінки в Instagram через атаку "тролів"

Понад 450 українських правоохоронців загинули на Донбасі від початку АТО - Аваков

Пожежу на складі "Нової пошти" в Полтаві загасили лише вранці в четвер, постраждалих немає - ДСНС

До Держреєстру нерухомих пам'яток внесено 12 об'єктів культурної спадщини національного значення - рішення Кабміну

Випускники Академії держуправління просять Зеленського зберегти та модернізувати їхній виш

Кабмін продовжив до 2022 року право національних кіностудій залишати всі кошти від оренди нерухомості на розвиток виробництва

МВФ зніме вікові обмеження для директора, відкривши дорогу для Крісталіни Георгієвої

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА