18:19 18.04.2019

Нацбанк поза політикою і члени його правління планують відпрацювати весь визначений законом термін

1 хв читати
Нацбанк поза політикою і члени його правління планують відпрацювати весь визначений законом термін

Національний банк України перебуває поза політикою, термін повноважень його глави і членів правління встановлено законом, тому НБУ не очікує кадрових змін після виборів президента, заявила перший заступник глави Нацбанку Катерина Рожкова.

"Нацбанк виконує свої функції згідно з мандатом, передбаченим Конституцією і законом України, і тому ми всі плануємо відпрацювати необхідні терміни, передбачені законодавством", - сказала вона на прес-конференції в Києві в четвер.

К.Рожкова нагадала, що на сьогоднішній день термін повноважень глави Нацбанку - 7 років, а членів правління - від 7 і трохи менше: залежно від моменту їх призначення.

Спікер передвиборного штабу Володимира Зеленського, який, за даними опитувань, зі значним відривом лідирує напередодні призначеного на 21 квітня другого туру виборів президента, на днях заявив про можливі кадрові зміни в керівництві Нацбанку в разі зміни президента.

Він нагадав, що кандидатуру на посаду глави НБУ подає президент. "Тому я думаю, що президент має право оцінювати дії, зокрема сьогоднішніх керівників цієї структури, і потім на базі цього приймати кадрові рішення", - сказав Д.Разумков.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА