20:06 18.04.2019

Суд роз'яснив, що "зняття арешту з низки рахунків Януковича" не стосується коштів, які є предметом кримінального провадження

2 хв читати
Суд роз'яснив, що "зняття арешту з низки рахунків Януковича" не стосується коштів, які є предметом кримінального провадження

Шевченківський районний суд Києва роз'яснив, що ухвалене 17 квітня рішення, яке ЗМІ подали як "зняття арешту з рахунків "Всеукраїнського банку розвитку", що належав синові Віктора Януковича Олександру", не стосується коштів, які є предметом кримінального провадження.

Як зазначає прес-служба суду, 17 квітня суд задовольнив клопотання ТОВ "Аскор-Інвест" про скасування арешту майна.

Під час розгляду суд встановив, що на рахунках "Аскор-Інвест" не перебували грошові кошти, які є предметом кримінальної справи.

"Зазначені грошові кошти були перераховані відразу як надійшли на рахунки ТОВ "Аскор-Інвест" на рахунки інших юридичних осіб. При цьому, враховуючи, що ТОВ "Аскор-Інвест" не є юридичною особою стосовно якої здійснюється кримінальне провадження та жодній службовій особі товариства не повідомлено про підозру в межах цього кримінального провадження, тому підстав, передбачених КПК України для застосування заходів забезпечення у вигляді арешту майна цього товариства не було", - пояснили в суді.

18 квітня прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що суддя Шевченківського суду Євген Мартинов відмовив у знятті арешту з низки рахунків "Всеукраїнського банку розвитку" (ВБР), що пов'язані із сином екс-президента України Віктора Януковича Олександром.

Напередодні, 17 квітня, другий суддя Шевченківського райсуду Києва Оксана Голуб скасувала арешт рахунків у банку ВБР. За словами прес-секретаря генерального прокурора, на рахунках ВБР було заарештовано 1,2 млрд грн.

Як повідомлялося, для захисту інтересів вкладників та інших кредиторів "Всеукраїнського банку розвитку" (ВБР) у зв'язку із застосуванням Радою ЄС санкцій до єдиного акціонера цієї фінустанови - О.Януковича - НБУ 27 листопада 2014 року вирішив зарахувати банк до категорії неплатоспроможних. Рішення про ліквідацію ВБР НБУ ухвалив 21 грудня 2015 року.

За інформацією ЗМІ, гроші О.Януковича у ВБР були заарештовані після Євромайдану. Але в 2016-2017 роках Печерський районний суд м. Києва почав знімати арешт із частини цих рахунків.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА