Інтерфакс-Україна
07:59 19.04.2019

Ізраїль просить Україну про видачу організатора міжнародного наркокартелю

1 хв читати
Ізраїль просить Україну про видачу організатора міжнародного наркокартелю

Ізраїльські правоохоронці надіслали запит до прокуратури Києва з проханням видати зловмисника, якого розшукують за організацію потужного міжнародного наркокартелю, повідомила прес-служба прокуратури Києва.

"Відділом міжнародного співробітництва прокуратури міста Києва оброблений запит від компетентних органів держави Ізраїль про видачу громадянина США і держави Ізраїль, який знаходився в міжнародному розшуку і був затриманий в Києві в березні поточного року", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, громадянин з подвійним громадянством розшукується компетентними органами Ізраїлю за обвинуваченням в управлінні потужною злочинною організацією, яка налагодила масовий збут наркотичних речовин з використанням популярних месенджерів та соціальних мереж, залученні неповнолітніх до використання небезпечних наркотиків і участі в інших злочинах, скоєних злочинною організацією.

Злочини є екстрадиційними і термін давності притягнення до кримінальної відповідальності за їх скоєння не минув.

"Оскільки зазначена особа перебуває в міжнародному розшуку і може й надалі переховуватися від правосуддя, прокуратурою встановлено достатньо підстав для звернення до суду з клопотанням про застосування до затриманого екстрадиційного арешту терміном на 60 діб до вирішення питання про його екстрадицію за запитом компетентних органів держави Ізраїль", - додали в прокуратурі.

Наразі вказане клопотання підтримав у повному обсязі Шевченківський районний суд Києва.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: ключовим досягненням в безпеці цього року став проєкт "Офіцер-рятувальник громади"

На Дніпропетровщині оголошено обов’язкову евакуацію з ряду населених пунктів

Федоров про вибори онлайн: ми сьогодні над цим не працюємо, наразі ніхто не звертався з цього приводу

НКРЕКП розгляне можливість компенсації водоканалам фінансових втрат від занижених тарифів на воду для населення з нетарифних джерел

Мін’юст забезпечив передачу у власність держави майна забороненої КПУ, зокрема центрального офісу

МЗС: РФ вигадала "атаку на резиденцію Путіна" для зриву мирних переговорів

Чоловік загинув через ворожу атаку на Запоріжжі – ОВА

"Укрзалізниця" у січні 2026р. не підвищуватиме вартість перевезень зерновозами

Туск після консультацій лідерів ЄС: Ключовим результатом є готовність США брати участь у гарантіях безпеки для України

СБУ: в Києві викрито адвоката, який займався видурюванням грошей у підприємців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА