Інтерфакс-Україна
10:20 19.04.2019

До ОРДЛО попрямували 6 вантажівок із гуманітарною допомогою від ЮНІСЕФ

1 хв читати
До ОРДЛО попрямували 6 вантажівок із гуманітарною допомогою від ЮНІСЕФ

Шість вантажних автомобілів із будівельними матеріалами загальною вагою 19,3 тонни від Дитячого фонду ООН проїхали через КПВВ "Новотроїцьке" до непідконтрольних уряду окремих районів Донецької та Луганської областей України, повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Також через КПВВ "Новотроїцьке" на виїзд до тимчасово окупованої території України попрямували шість вантажівок від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Для жителів Донецької і Луганської областей направлено гуманітарну допомогу (будівельні матеріали) загальною вагою 19,3 тонни", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА