16:02 19.04.2019

Адмінсуд скасував рішення НБУ про перелік пов'язаних із ПриватБанком осіб

2 хв читати
Адмінсуд скасував рішення НБУ про перелік пов'язаних із ПриватБанком осіб

Окружний адміністративний суд міста Києва 18 квітня скасував рішення Національного банку України (НБУ) від 13 грудня 2016 року, яким визначено перелік пов'язаних із ПриватБанком фізичних і юридичних осіб, повідомляється на сайті НБУ.

"Задоволено вимоги позивача у частині скасування рішення Національного банку від 13.12.2016 №105, яким визначено перелік пов'язаних із ПриватБанком фізичних та юридичних осіб. Саме це рішення Національного банку є одним із основних у процесі виведення у грудні 2016 року неплатоспроможного ПриватБанку з ринку за участі держави", - зазначено в повідомленні.

Під час процесу виведення банку з ринку було проведено процедуру bail-in, яка полягає в обміні коштів пов'язаних із банком осіб на акції банку з подальшим продажем Міністерству фінансів України.

"Національний банк занепокоєний якістю та результатами розгляду судових справ в Україні, що можуть призвести до втрат коштів платників податків та ризиків для банківської та фінансової стабільності країни. Це може призвести до того, що у пов’язаних із колишніми акціонерами ПриватБанку осіб з’являться підстави для стягнення з банку коштів, що були повернуті державою до капіталу банку у процесі його націоналізації", - наводить прес-служба НБУ слова начальника управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту центробанку Віктора Григорчука.

В.Григорчук також повідомив, що рішення суду поки що не набуло законної сили і найближчим часом буде оскаржено в апеляційному порядку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА