16:15 19.04.2019

РФ визнала юрисдикцію суду в Гаазі у справі про втрачені ДТЕК активи в Криму, компанія очікує рішення в І кв.-2020

2 хв читати
РФ визнала юрисдикцію суду в Гаазі у справі про втрачені ДТЕК активи в Криму, компанія очікує рішення в І кв.-2020

ДТЕК очікує рішення постійно діючого арбітражного суду в Гаазі за позовом до Російської Федерації про втрачені в анексованому Криму активи в першому кварталі 2020 року, повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко під час спілкування з журналістами в Нікополі у п'ятницю.

При цьому він наголосив, що Росія визнала юрисдикцію суду в цьому питанні.

"У нас активна стадія розгляду нашого позову щодо "Крименерго". РФ прийняла рішення увійти в цей процес. Її позиція змінилася: якщо до цього вона полягала в невизнанні юрисдикції судів, які розглядають такі позови, то наразі ми готуємося до того, що РФ буде представлена. Активний розгляд цього позову призначено на серпень 2019 року. Рішення очікуємо отримати в першому кварталі 2020 року", - сказав він, відповідаючи на відповідне запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

Коментуючи суми збитків, зазнаних унаслідок втрати активів у Криму, він зазначив, що йдеться про "сотні мільйонів доларів".

Як повідомлялося, у вересні 2018 року стало відомо, що ДТЕК, не дочекавшись відповіді на висунуту ним претензію щодо втрачених в анексованому Криму активів, розпочав підготовку позову до міжнародних судів. У листопаді 2018 року гендиректор компанії в інтерв'ю виданню "Економічна правда" повідомив, що ДТЕК подав позов до постійно діючого арбітражного суду в Гаазі.

"ДТЕК Крименерго" був найбільшим постачальником електроенергії на Кримському півострові. Забезпечував понад 80% поставок електроенергії на його території.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюг із видобутку та збагачення вугілля, виробництва й реалізації електроенергії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА