20:30 19.04.2019

Хмельницький суд підтримав російський подсанкціонний "МіГ" у суперечці з "Укроборонпромом"

2 хв читати
Хмельницький суд підтримав російський подсанкціонний "МіГ" у суперечці з "Укроборонпромом"

Господарський суд Хмельницької області підтримав Росію у суперечці між Красилівським агрегатним заводом, що входить до складу держконцерну "Укроборонпром", і "Російською літакобудівною корпорацією "МіГ", повідомила прес-служба держконцерну.

"Український суд 18 квітня у повному обсязі задовольнив позовні вимоги російської компанії і присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів на користь "МіГ", який є одним з основних підприємств російської військової промисловості", - наголошується в повідомленні.

У дежконцерні наголосили, що це рішення суперечить указу президента України про введення в дію рішення РНБО від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", яким "МіГ" було включено до списку юридичних осіб, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції) відповідно до вимог закону України "Про санкції".

Крім того, наголошується в повідомленні, українські санкції проти РФ, указ про розширення яких підписав президент України Петро Порошенко, синхронізовано з аналогічними санкціями Євросоюзу і США.

"Укроборонпром" зазначає, що оскаржуватиме рішення Господарського суду Хмельницької області в суді вищої інстанції.

АТ "Російська літакобудівна корпорація" МіГ "входить до складу АТ" Об'єднана авіабудівна корпорація ", 100% акцій якої належить Російській Федерації.

"Укроборонпром" нагадує, що "МіГ" є одним з основних підприємств російського ОПК і виконує повний цикл робіт у сфері створення, ремонту і модернізації винищувальної авіації, озброюючи армію літаками МіГ-29 та їхніми модернізованими версіями.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА