20:50 22.04.2019

Трамп заявляє, що йому нема за що оголошувати імпічмент

2 хв читати
Трамп заявляє, що йому нема за що оголошувати імпічмент

Президент США Дональд Трамп у понеділок заявив, що не бачить підстав для запуску процедури імпічменту проти нього.

"Тільки серйозні злочини і порушення можуть призвести до імпічменту. Я злочинів не скоював (не було змови, не було перешкоджання правосуддю), тому неможливо оголосити мені імпічмент", - написав він у Twitter.

"Це демократи скоювали злочини, а не ваш президент-республіканець!" - додав Д.Трамп.

Д.Трамп також пізніше заявив журналістам, що він абсолютно не хвилюється з приводу обговорень щодо імпічменту.

"Анітрохи", - заявив Д.Трамп, відповідаючи журналістам на відповідне питання під час традиційного великоднього катання яєць перед Білим домом.

Також президент відреагував на повідомлення ЗМІ про те, що в доповіді Р.Мюллера є численні свідоцтва того, що співробітники Д. Трампа не підкоряються йому.

"Ніхто не слухається моїх розпоряджень", - заявив Д.Трамп.

У доповіді йдеться, що багато помічників Д. Трампа не погоджувалися виконувати його вказівки, які могли б перешкодити "російському" розслідуванню.

"Спроби президента вплинути на розслідування здебільшого були неуспішними, але це сталося зокрема тому, що люди, які оточували президента, відмовлялися виконувати його накази і задовольняти його запити", - йдеться в доповіді.

Минулого тижня була оприлюднена доповідь спецпрокурора Роберта Мюллера про так зване "російське розслідування". Він працював над ним більше двох років і дійшов висновку, що змови між штабом Д. Трампа і РФ не було.

Низка представників Демократичної партії висловилася про можливість обговорення процедури імпічменту проти нинішнього президента США. Так, першою, хто привселюдно закликав це обговорити, стала кандидат в президенти від цієї партії, сенатор від штату Массачусетс Елізабет Воррен. Також неодноразово до цього закликала член палати представників Александрія Окасіо-Кортес.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА