Інтерфакс-Україна
19:57 23.04.2019

Апарат Ради видав нардепу Писаренку підписні листи для підписів за відставку Парубія

1 хв читати
Апарат Ради видав нардепу Писаренку підписні листи для підписів за відставку Парубія

Апарат Верховної Ради України видав народному депутату з депутатської групи "Відрождення" Валерію Писаренку підписні листи для підписів парламентаріїв щодо відкликання з посади спікера Верховної Ради Андрія Парубія.

Як повідомляється на сайті українського парламенту, у вівторок до Апарату Верховної Ради надійшов запит від депутата В. Писаренка (депутатська група "Партія "Відродження") з вимогою видати підписні листи для підписів народних депутатів про відкликання А. Парубія з посади голови парламенту, згідно з ч.1 та п.2 ч.2 ст.76 Регламенту Верховної Ради України.

"Апарат Верховної Ради України, виконуючи норми Регламенту Верховної Ради України, невідкладно підготував і видав підписні листи народному депутату Валерію Писаренку", - зазначається в повідомленні прес-служби Апарату.

Згідно з регламентом Верховної Ради, необхідно зібрати не менше 150 підписів нардепів для розгляду на пленарному засіданні питання про відкликання спікера з посади. Рішення про відставку потребує мінімум 226 голосів парламентаріїв.

Раніше цього дня народний депутат України з групи "Відродження" В.Писаренко ініціював збір підписів під проектом постанови про відкликання з посади голови Верховної Ради А. Парубія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА