08:04 24.04.2019

У Києві українські та американські хірурги безкоштовно прооперують близько 20 дітей з патологією "заяча губа"

2 хв читати
У Києві українські та американські хірурги безкоштовно прооперують близько 20 дітей з патологією "заяча губа"

У кінці травня українські хірурги разом з американськими колегами безкоштовно прооперують близько 20 дітей з патологією "заяча губа", повідомили в Київській міськдержадміністрації.

"Хірургічне лікування дітей до 5 років з синдромом "заяча губа" відбуватиметься в Інституті хірургії Валіхновського за участі Заслуженого лікаря України хірурга Ростислава Валіхновського", - йдеться в повідомленні на сторінці мерії у вівторок.

Зазначається, що благодійний проект реалізується у співпраці з одним з найбільших медичних фондів світу - Harvard Medical School, який представить в Києві доктор хірург Геннадій Фузайлов (Gennadiy Fuzaylov). КМДА виступає інформаційним і ідеологічним партнером заходу.

"Міська влада всебічно підтримує благодійні проекти. Сьогодні ми маємо прекрасний приклад доброї волі однієї з приватних клінік: будуть проведені пластичні операції дітям з вродженою патологією. Адже ми тільки можемо уявити, наскільки делікатною для дітей і підлітків є тема зовнішності. І якщо приклад цієї клініки стане мотиватором для інших комерційних підприємств діяти спільно, брати участь у міських проектах - ми гарантуємо підтримку і співпрацю", - зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Спільна українсько-американська програма має на меті - благодійно допомогти українським пацієнтам, які мають діагноз "заяча губа", забезпечити високу якість хірургічної допомоги, а також стати довготривалою і багатогранною програмою для кращого розуміння причин вроджених аномалій та профілактики цього захворювання у дітей.

"Для всіх пацієнтів, які будуть відібрані для участі в проекті, хірургічне втручання і перебування в клініці безкоштовне", - додали в КМДА.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА