13:46 24.04.2019

Окружний адмінсуд Києва відхилив заяву про заборону Авакову виконувати обов'язки глави МВС

2 хв читати
Окружний адмінсуд Києва відхилив заяву про заборону Авакову виконувати обов'язки глави МВС

 Окружний адміністративний суд м.Києва відмовив у задоволенні заяви про забезпечення позову шляхом заборони міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову виконувати професійні обов'язки.

"Суд прийняв рішення відмовити в задоволенні заяви про забезпечення позову, оскільки суд дйшов висновку про його необґрунтованість та про відсутність підстав для задоволення, адже вимоги щодо забезпечення позову є передчасними", - повідомляється на сайті Окружного адмінсуду в середу.

На думку суду, без розгляду справи по суті зі встановленням всіх фактичних обставин справи і дослідженням доказів, які мають значення для вирішення цієї справи, неможливо у цьому випадку забезпечити позов.

"Водночас у постанові про відмову в забезпеченні позову зазначено, що за жодних умов заходи забезпечення не можуть бути використані як санкція для відповідача або як спосіб змусити його діяти певним чином під загрозою заподіяння збитків шляхом вжиття заходів забезпечення позову", - зазначено в повідомленні суду.

Окружний адміністративний суд м.Києва нагадав про відкриття провадження у справі за позовом до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову через невнесення до Верховної Ради України подання про звільнення глави МВС.

"Позивач просить суд визнати протиправними дії міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а саме порушення положень ст.7 закону України "Про Кабінет Міністрів України", що стосуються вимог до членів уряду. Водночас позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність прем'єр-міністра щодо нездійснення контролю за діяльністю глави МВС, невнесення до Ради подання про звільнення міністра Авакова, а також просить суд зобов'язати керівника Кабміну внести до парламенту відповідне подання", - нагадує суд.

Водночас ім'я позивача у повідомленні не зазначається.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА