14:45 24.04.2019

СБУ здійснює перевірку за фактом поширення опитування, в якому йдеться про відділення Галичини

2 хв читати
СБУ здійснює перевірку за фактом поширення опитування, в якому йдеться про відділення Галичини

Служба безпеки України здійснює перевірку за фактом поширення опитування, в якому йдеться про відділення Галичини або приєднання її до Польщі.

"УСБУ у Львівській області здійснює перевірку за фактом поширення в мережі інтернет провокаційного "опитування", в якому йдеться про "перспективи регіону" на кшталт "окремої незалежної держави" чи "приєднання до іншої держави"", - повідомляє прес-служба УСБУ у Львівській області на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

У повідомленні наголошується, що, згідно з попередніми експертними висновками, у зазначеному опитуванні є ознаки складу злочину, передбаченого ст. 110 Кримінального кодексу України (публічні заклики або поширення матеріалів із закликами до посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Наразі СБУ вживає заходів, щоб встановити причетних до організації опитування.

У свою чергу львівська журналістка Світлана Хитрова розмістила на своїй сторінці у Facebook сканкопії соцопитування, яке проводить нібито КМІС, в якому серед іншого були й запитання про те, як жителі ставляться до перспектив відділення трьох областей Галичини в окрему державу або приєднання до іншої держави.

Львівське інтернет-видання Zaxid.net із посиланням на директора КМІС Володимира Паніотто повідомляє, що опитування проводив КМІС на замовлення газети "Дзеркало тижня". "Це опитування ми проводили на замовлення тижневика "Дзеркало тижня". Воно, навпаки, мало виявити прояви сепаратизму, якщо такі є, у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях. Ми не поширювали його в інтернеті, а наші інтерв'юери опитували людей, а вже ці люди фотографували і публікували його в мережі", - наводить Zaxid.net слова В.Паніотто.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА