Інтерфакс-Україна
18:18 24.04.2019

Євродепутат Гармс про спрощену видачу паспортів РФ жителям ОРДЛО: Прихована анексія триває

1 хв читати
Євродепутат Гармс про спрощену видачу паспортів РФ жителям ОРДЛО: Прихована анексія триває

Депутат Європейського парламенту Ребекка Гармс назвала продовженням прихованої анексії рішення президента РФ Володимира Путіна про спрощений порядок приймання до російського громадянства жителів окремих районів Донецької та Луганської областей України.

"Прихована анексія триває. Замість того, щоб вести справи як завжди, як Nord Stream 2, Німеччина має очолити нову ініціативу, щоб зупинити окупацію Путіна і війну в Україні", - написала вона на своїй сторінці у Twitter у середу.

Як повідомлялося, 24 квітня президент РФ Володимир Путін підписав указ "Про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийняття до громадянства РФ у спрощеному порядку". Згідно з указом, таке право отримують особи, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці назвали найбільшою після бойових дій проблемою корупцію у владі, у майбутньому бояться падіння доходів

Тумани очікуються у західних, південно-західних та центральних областях у середу ввечері та в четвер зранку

МЗС закликає африканські уряди вжити рішучих заходів для зупинки російських програм з вербування молоді на війну проти України

Богдан Кукура очолив правління "Укрнафти"

Знеструмлення Одещини стало НС державного рівня, частина резервного фонду спрямована на паливо для генераторів – обладміністрація

Кличко: Завершення робіт на станції "Мостицька" в основних конструкціях передбачене в 2026р

Глава МВС: Рада надала соцгарантії сім'ям поліцейських, зниклих безвісти

ДТЕК відновив електропостачання ще понад 250 тис. абонентів Одещини за останню добу, без світла залишаються 32,9 тис. домівок

Норвегія профінансує новий пакет озброєння для України на суму 3,2 млрд крон - премʼєр

Комісія з добору очільника ДМС допустила до конкурсу 38 заявників, 4 заявки відхилено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА