19:07 24.04.2019

Європейські компанії стурбовані новими заходами США щодо Куби - посол ЄС в Гавані

1 хв читати
Європейські компанії стурбовані новими заходами США щодо Куби - посол ЄС в Гавані

Працюючі на Кубі європейські компанії стривожені через плани США дозволити подання позовів проти іноземних підприємств, що використовують конфісковану в американців власність, заявив агентству Associated Press посол ЄС на Кубі Альберто Наварро.

"Є бізнесмени, які працюють тут вже 20-30 років, які зробили ставку на те, щоб інвестувати свої фінансові ресурси в Кубу і просувати торгівлю, туризм і міжнародний торговий обмін, і багато хто з них мені сказали, що вони ще не переживали подібних ситуацій", - сказав він агентству.

А.Наварро зазначив, що європейські компанії на Кубі надзвичайно стурбовані ситуацією, що склалася.

Раніше повідомлялося, що США більше не будуть припиняти дію закону Хелмса-Бертона, який дозволить подання позовів проти іноземних компаній, що працюють на Кубі на конфіскованих у американців об'єктах. Йдеться про конфісковану в ході кубинської революції 1959 року нерухомість.

Дію закону було призупинено в 1996 році, коли його і прийняв Конгрес США. Закон дозволить людям, які втекли з Куби, подавати позови проти іноземних компаній, які використовують конфісковану у них кубинською владою власність.

Протягом 23 років кожен американський президент відміняв дію закону, так як він викликав критику з боку інших країн, а його застосування могло привести до величезної кількості позовів американців щодо іноземних компаній.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА