Інтерфакс-Україна
20:47 24.04.2019

Адвокат полонених моряків Полозов сподівається на зустріч із Зеленським

1 хв читати
Адвокат полонених моряків Полозов сподівається на зустріч із Зеленським

Координатор команди захисту військовополонених українських моряків, адвокат Микола Полозов повідомив про підготовку зустрічі з переможцем на виборах президента України Володимиром Зеленським.

"Наразі готується моя зустріч із Володимиром Зеленським. Сподіваюся, що мій досвід роботи у справах українських політв'язнів і військовополонених буде корисний", - написав М.Полозов на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Адвокат також поінформував, що обговорив поточну ситуацію в контексті минулих в Україні президентських виборів із народним депутатом фракції "Блок Петра Порошенка", уповноваженим президента у справах кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим і представниками команди В.Зеленського.

М.Полозов зазначив, що продовжує в Києві "серйозну роботу з питань звільнення українських військовополонених і політв'язнів Кремля". "В умовах зміни політичної ситуації та демократичних виборчих процесів, що відбуваються в Україні, вкрай важливо, щоб долі військовополонених і політв'язнів громадян України, яких утримують на території Росії та в окупованому Криму, не відходили на другий план політичного порядку денного", - наголосив він.

"Я радий, що незалежно від внутрішньополітичних обставин фокус уваги ключових українських політиків зосереджений на гуманітарних питаннях, які потребують негайного вирішення, на людських долях", - зазначив М.Полозов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ в операції "Мідас" починає етап фінрозслідування з залученням міжнародної допомоги та Держфінмоніторингу

Відомо про п'ятого загиблого у Києві, тривають пошуково-рятувальні роботи – КМВА

УЧХ працював на п’яти локаціях столиці після російських обстрілів

На вихідних в Україні подекуди невеликий дощ, на півдні та південному сході - туман

Деякі політичні сили використовують розслідування корупції в енергетиці для дискредитації керівництва України, вважає Єрмак

У Києві тривають пошуково-рятувальні роботи, кількість постраждалих зросла до 34 осіб

На посаду міністра енергетики "дуже серйозно" розглядають главу енергокомітету Ради Геруса та його заступника Жупанина - джерела

Кабмін затвердив перелік устаткування, яке "Славскі" зможе ввезти без мита для реалізації GORO Mountain Resort

Британія і далі підтримує ППО та ремонт української енергосистеми - посол після масованої атаки РФ

ВМС України підтвердило застосування ракет "Довгий Нептун" по цілях на території РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА