08:30 25.04.2019

Два терористи-смертники зі Шрі-Ланки - сини найбільшого в країні експортера спецій

2 хв читати
Два терористи-смертники зі Шрі-Ланки - сини найбільшого в країні експортера спецій

Серед терористів-смертників, які влаштували серію вибухів на Шрі-Ланці були два брати Імсат Ахмед Ібрагім і Ільхам Ахмед Ібрагім, повідомляє CNN з посиланням на два джерела, обізнаних з ходом розслідування. Їхній батько, Мохамед Ібрагім, є засновником компанії Ishana Exports, що базується в Коломбо, яка на своєму сайті називає себе "найбільшим експортером спецій зі Шрі-Ланки з 2006 року".

За даними співрозмовників телеканалу, Мохамед Ібрагім був серед десятків людей, які були затримані після атак. Повідомляється про наявність відеозапису, на якому поліція веде Ібрагіма. Будь-яких обвинувачень проти нього не висунуто, стверджують співрозмовники телеканалу.

Повідомляється, що братам близько 30 років. Їхні особи були вперше розкриті індійським новинним виданням Firstpost з посиланням на розвідувальні джерела в Індії. За словами сусідів і членів мусульманської громади Коломбо, Ібрагім є однією з найбагатших мусульманських родин у столиці, які мають зв'язки з діловою і політичною елітою країни.

CNN не вдалося зв'язатися з Мохамедом Ібрагімом або іншими членами його родини для коментарів.

Телеканал також наводить слова міністра оборони Шрі-Ланки Рува Вієвардене, сказані ним у середу на прес-конференції. Зокрема, він заявив, що особи, причетні до вибухів, були добре освіченими, із заможних сімей і фінансово незалежними. Він назвав це "тривожним фактором".

За останніми даними, внаслідок серії вибухів на Шрі-Ланці, які прогриміли минулої неділі, загинули 359 осіб, ще 500 постраждали. Всього прогриміли вісім вибухів - в столиці країни Коломбо, її передмістях, в місті Негомбо і місті Баттікалоа на східному узбережжі острова. Три - в католицьких церквах, де віруючі відзначали Великдень, інші в готелях.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА