Інтерфакс-Україна
11:55 25.04.2019

Рятувальники ліквідували пожежу в будівлі Міносвіти в Києві

1 хв читати

Пожежа виникла в адміністративній будівлі на проспекті Перемоги, 10 у Києві в четвер уранці. Ніхто не постраждав, згоріли меблі та комп'ютерна техніка.

Як повідомляється на сайті Держслужби України з НС, о 7:20 до оперативно-координаційного центру ДСНС у Києві надійшла інформація про пожежу в адміністративній будівлі на пр. Перемоги, 10 у Шевченківському районі столиці.

Прибувши на місце, рятувальники встановили, що загоряння сталося в кабінеті на 1-му поверсі 2-поверхової адміністративної будівлі. Пожежу на площі 20 кв. м вдалося локалізувати о 7:41, а о 8:02 - ліквідувати.

Жертв і постраждалих немає. Внаслідок пожежі згоріла й пошкоджена комп'ютерна техніка, меблі, особисті речі, а також закопчені стіни та стеля кабінету, повідомили в ДСНС.

Причина виникнення пожежі з'ясовується.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА