07:34 26.04.2019

Адвокат Богдан не отримував пропозицію від Зеленського очолити його адміністрацію

2 хв читати
Адвокат Богдан не отримував пропозицію від Зеленського очолити його адміністрацію

Адвокат Андрій Богдан, який працює з партією "Слуга народу", зазначає, що поки не отримував пропозицію від новообраного президента Володимира Зеленського очолити його адміністрацію.

"Багато мені задають це питання. Життя покаже. Я не зможу йому відмовити, якщо він мені запропонує цю посаду. Поки я цю пропозицію не отримав", - сказав А.Богдан в спільному інтерв'ю "Українській правді" та "Новому часу", відповідаючи на питання про те, чи бачить він себе главою АП.

Відповідаючи на потенційно можливі претензії в зв'язку з тим, що він представляє інтереси бізнесмена Ігоря Коломойського в низці судових процесів, А.Богдан сказав: "Я вже пояснював суть адвокатури. Ваше завдання, як журналістів, пояснити суспільству, в чому різниця адвоката і партнера по бізнесу, "подільника". у мене є щире бажання ... Взагалі, історія цієї виборчої політичної гонки - бажання щось змінити в суспільстві".

При цьому А.Богдан не дав конкретної відповіді, чи має намір він йти в політику.

"Ми в березні 2018 року з Володимиром (Зеленським - ІФ) домовилися про одне правило, яке не порушується дотепер: ми не роздаємо посади. За рік не було видано жодного векселя. У нас немає жодного міністра, депутата. Це - не частина політичної гри. Це - домовленість", - підкреслив він.

А.Богдан впевнений, що у В.Зеленського є своє бачення кадрових питань, але він не знає його думок, і як він відповідатиме на ті чи інші питання. "Але він поки обіцянки не порушив. І не роздає посади до того, поки не стане президентом", - вказав він.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА