Інтерфакс-Україна
16:42 26.04.2019

СБУ перевіряє інформацію щодо можливого заклику до повалення конституційного ладу з боку журналіста Муждабаєва

1 хв читати
СБУ перевіряє інформацію щодо можливого заклику до повалення конституційного ладу з боку журналіста Муждабаєва

Служба безпеки України перевіряє обставини, викладені в депутатському запиті Ігоря Мосійчука (фракція Радикальної партії) щодо можливого заклику до повалення конституційного ладу від журналіста Айдера Муждабаєва в соцмережі Facebook.

Як розповіла речник СБУ Олена Гітлянська агентству "Інтерфакс-Україна", до СБУ надійшов депутатський запит, і служба зобов'язана на нього відреагувати. Так, розслідують обставини, зазначені в цьому депутатському запиті.

"СБУ перевіряє інформацію, викладену в депутатському зверненні Мосійчука, який вважає, що у висловлюваннях журналіста є заклики до повалення державного ладу", - сказала О.Гітлянська.

Народний депутат І.Мосійчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив: "За моїм депутатським зверненням щодо Айдера Муждабаєва за дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, СБУ розслідує кримінальне провадження".

Депутат пояснив, що йдеться про пост А.Муждабаєва у Facebook, який він написав після першого туру президентських виборів.

Цей пост А.Муждабаєва викликав резонанс у соцмережах і ЗМІ та незабаром зник з його сторінки в соцмережі. Сам журналіст повідомив, що пост було видалено з огляду на численні скарги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ООН бракує коштів для гуманітарної допомоги Україні у 2025 році - ЗМІ

ВАКС засудив колишнього голову ДФС Насірова до шести років позбавлення волі

Українська розвідка веде контрнаступальні дії під Покровськом, щоб відновити логістичні лінії – журналіст

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок авіаударів по Куп'янського району Харківської області

Сибіга: удари РФ по підстанціях, що забезпечують роботу АЕС, не могли бути здійснені без участі "Росатому"

Президент Венесуели попросив військову допомогу в РФ, Китаю та Ірану через активність США у Карибському морі

МЗС України засудило удари РФ по підстанціях, важливих для електроживлення АЕС, і закликало до санкцій

Канада прискорює виплати фінансової допомоги для відновлення української енергетичної інфраструктури

Трамп заявив, що поки не задовольнив прохання Орбана про виключення Угорщини з санкцій щодо поставок нафти РФ

Європол підтвердив свою участь у спецоперації, в ході якої було викрито 654 бійці "Вагнера" і "Редута"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА