20:06 26.04.2019

Окружний адмінсуд Києва заборонив комісії здійснювати дії з проведення конкурсу на посаду судді ЄСПЛ від України

1 хв читати
Окружний адмінсуд Києва заборонив комісії здійснювати дії з проведення конкурсу на посаду судді ЄСПЛ від України

Окружний адміністративний суд Києва в п'ятницю ухвалив рішення про заборону конкурсній комісії з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) від України вчиняти певні дії щодо проведення такого конкурсу.

Як повідомляє прес-служба суду, Окружний адмінсуд, зокрема, постановив заборонити конкурсній комісії здійснювати дії з прийому документів від осіб, які хочуть взяти участь у конкурсі, проведення тестування, співбесіди, а також дії з відбору кандидатів, формування та оприлюднення списку на сайті офіційного інтернет-представництва президента України від трьох кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України.

Крім того, суд заборонив голові конкурсної комісії Наталії Кузнєцовій вчиняти дії з подання відповідного списку кандидатів до Міністерства закордонних справ для його внесення в установленому порядку до Ради Європи і здійснювати дії щодо проведення зазначеного конкурсу. Водночас МЗС заборонено вчиняти дії з тестування для визначення рівня володіння учасниками конкурсу офіційним мовами Ради Європи.

"Суд, ухвалюючи рішення про задоволення заяви про забезпечення позову, виходив із того, що відповідна процедура з проведення конкурсу не відповідає міжнародним стандартам, що регламентують її проведення. Зокрема, суд взяв до уваги позицію позивача, що визначені комісією терміни для проведення конкурсу порушують рекомендації парламентської асамблеї Ради Європи", - пояснили в прес-службі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА