Інтерфакс-Україна
15:48 27.04.2019

Зеленський спростовує інформацію турецьких ЗМІ, що нібито відпочиває в Туреччині на яхті

1 хв читати

Володимир Зеленський, який переміг на виборах президента України, спростовує поширену турецькими ЗМІ інформацію про те, що він нібито відпочиває в Туреччині на великій яхті.

"Я людина проста. І я за правду. Мені не потрібні яхти і вілли. Я просто хочу два дні побути зі своєю сім'єю і дітьми", - цитує В.Зеленського його прес-служба.

У переданій агентству "Інтерфакс-Україна" заяві наголошується, що в деяких ЗМІ Туреччини, зокрема у виданні Milliyet з'явилися фейкові новини про новообраного президента України, який нібито має намір відпочивати в Туреччині на яхті завдовжки 40 метрів.

"На жаль, створення фейків і поширення недостовірної інформації – одна з хвороб сучасних медіа - не має меж. Зокрема, географічних. Прес-служба Володимира Зеленського офіційно спростовує цю інформацію. І наполягає на спростуванні цієї неправдивої інформації турецькими ЗМІ, в тому числі, виданням Milliyet", - наголошується в заяві.

Як повідомлялося, 26 квітня вранці В.Зеленський написав на своїй сторінці в Facebook, що вилетів до Туреччини, куди повіз на відпочинок своїх дітей.

"Домовлялися бути відкритими. Так от. Вилітаємо до Туреччини. Відводжу дітей на щорічний фестиваль "Весело", - повідомив у п'ятницю В.Зеленський.

В.Зеленський зазначив, це будуть його перші вихідні за останні чотири місяці, і в Україну він повернеться через два дні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА