08:29 29.04.2019

У поліції розповіли подробиці стрільби в синагозі в Каліфорнії

1 хв читати
У поліції розповіли подробиці стрільби в синагозі в Каліфорнії

Шериф округу Сан-Дієго Біл Гор підтвердив, що 19-річний юнак на ім'я Джон Ірнест, який відкрив стрілянину зі штурмової гвинтівки в синагозі в американському місті Поуей (штат Каліфорнія), діяв сам. Про це йдеться в заяві поліції, опублікованій у Twitter.

Зокрема, шериф підтвердив, що в ході розслідування поліція не виявила доказів, що підтверджують факт взаємодії юнака в складі організованої групи.

"Ми вважаємо, що він діяв сам, без сторонньої допомоги в здійсненні нападу", - йдеться в заяві Гора.

Він також зазначив, що підозрюваному у стрільбі пред'являть обвинувачення у вбивстві першого ступеня і замаху на вбивство.

Стрілянина в синагозі сталася 27 квітня під час святкування Песаха. В результаті одна людина загинула і троє постраждали. Одним з потерпілих виявився рабин - він отримав поранення. У зв'язку з інцидентом президент США Дональд Трамп висловив співчуття.

За словами мера міста Поуей Стіва Воса, злочин стався на грунті ненависті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Сухаревський: сто відсотків дронів, які летять по російській території – українського виробництва

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

Зеленський зустрівся з парламентарями з глобальної мережі парламентської підтримки України

Зеленський повідомив про підготовку деяких форматів з партнерами

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА