Інтерфакс-Україна
14:51 29.04.2019

Порошенко з дружиною поклали квіти до могил героїв Небесної Сотні та українських військових на Личаківському кладовищі у Львові

1 хв читати
Порошенко з дружиною поклали квіти до могил героїв Небесної Сотні та українських військових на Личаківському кладовищі у Львові

Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною на Личаківському кладовищі у Львові вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні та українських військових, які загинули під час бойових дій на Донбасі.

Як повідомляє в понеділок прес-служба президента України, церемонія відбулася під час робочої поїздки глави держави у Львівську область.

"Петро та Марина Порошенки вшанували пам'ять та поклали квіти до могил героїв на Личаківському кладовищі у Львові. Президентське подружжя також вшанувало пам'ять генерала Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка, які поховані на цьому кладовищі", - йдеться в повідомленні.

Також відбулася поминальна панахида за загиблими українськими воїнами. Пролунав Державний Гімн України, після чого військові салютували пострілами на честь загиблих героїв.

Воїни почесної варти пройшли урочистим маршем перед президентом України - Верховним головнокомандувачем Збройних сил України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА