08:21 30.04.2019

Міськрада Дніпра закликала ВР ввести штрафи за самовільне втручання в мережі ЖКГ

1 хв читати
Міськрада Дніпра закликала ВР ввести штрафи за самовільне втручання в мережі ЖКГ

Депутати Дніпровської міської ради звернулися до Верховної Ради з пропозицією внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідальність за самовільне втручання в міську систему житлово-комунального господарства.

У зверненні, яке було прийнято на 44 сесії міськради, депутати зазначають, що дніпряни не завжди усвідомлюють, що газ і водопроводи не є їх власністю. Як наслідок - без будь-яких проектних рішень і дозволів самовільно звужують труби, переробляють частину системи, чим можуть створити перешкоди для подачі тепла і води, від чого може постраждати весь багатоквартирний будинок.

"Результатами такого втручання в єдиний технологічний процес є випадки зниження якості житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку, або неможливість надання відповідних послуг. Все це викликає численні скарги громадян до керівництва управителів багатоквартирних будинків, комунальних підприємств, посадових осіб органів місцевого самоврядування", - йдеться в зверненні до парламенту.

Тому депутати Дніпровської міськради закликають внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідальність за вищевказані дії. За самовільне втручання, ремонт або недопуск комунальних працівників, які відповідають за мережі ЖКГ, у міськраді пропонують ввести штраф. Для громадян це від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів для посадових осіб та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА