Інтерфакс-Україна
13:04 03.05.2019

Порошенко: Цього року очікуються закупівлі 24 патрульних вертольотів і 22 патрульних катерів

1 хв читати
Порошенко: Цього року очікуються закупівлі 24 патрульних вертольотів і 22 патрульних катерів

Президент України Петро Порошенко анонсував заходи щодо зміцнення обороноздатності Державної прикордонної служби України за рахунок 22 патрульних катерів і 24 патрульних вертольотів.

"Цього року очікуємо укладення договорів на будівництво 22 сучасних кораблів. Ці кораблі будуть патрульного класу і надійно виконуватимуть поставлені завдання з охорони морського кордону", - сказав П.Порошенко, виступаючи з нагоди Дня прикордонника в Черкасах у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби ім. генерала-майора І.Мамота в п'ятницю.

За його словами, також поставлено завдання на закупівлю вертольотів французького та українського виробництва. "Цього і наступного року буде закуплено 24 сучасні, легкі патрульні вертольоти", - поінформував глава держави.

П.Порошенко наголосив, що Україна впевнено формує європейське обличчя прикордонної служби. "Ми впевнено формуємо європейське обличчя прикордонної служби, забезпечуємо її здатність ефективно працювати за стандартами НАТО", - сказав президент.

За його словами, в Україні реалізується 18 міжнародних проектів, які стосуються удосконалення охорони кордону, підготовки персоналу, логістики, медичного забезпечення, боротьби з корупцією.

"В умовах російської агресії, терористичних загроз і міграційної кризи ми реалізуємо додаткові заходи щодо посилення контролю за в'їздом в Україну, зокрема в стислі терміни в пунктах пропуску було розгорнуто систему біометричного контролю", - розповів президент.

"Важливим напрямом роботи є нарощування морського компонента - розгорнуто регіональне управління морської охорони", - додав П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга відзначив суттєвий прогрес у вирішенні чутливих історичних питань з Польщею

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА