Інтерфакс-Україна
11:54 04.05.2019

МКЧХ направив на тимчасово окуповану територію Донбасу понад 95 тонн гуманітарного вантажу

1 хв читати
МКЧХ направив на тимчасово окуповану територію Донбасу понад 95 тонн гуманітарного вантажу

П'ять автомобілів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) із продуктовими та гігієнічними наборами проїхали на тимчасово непідконтрольну Україні територію Донецької області.

"Через КПВВ "Новотроїцьке" на в'їзд на тимчасово окуповану територію України проїхали п’ять автомобілів із вантажем продуктових і гігієнічних наборів загальною вагою понад 95 тонн", - повідомила прес-служба Держприкордонслужби України в суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА