Інтерфакс-Україна
20:06 04.05.2019

Ізраїль закрив переходи на кордоні з Гази у відповідь на ракетний обстріл

1 хв читати
Ізраїль закрив переходи на кордоні з Гази у відповідь на ракетний обстріл

Ізраїльська влада в суботу закрила всі переходи на кордоні з сектором Гази у відповідь на проведений звідти масований ракетний обстріл, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на міністерство оборони.

Військові не уточнюють, як довго переходи залишаться закритими.

Бойовики з сектора Гази провели пуск ракет раніше в суботу, причому десятки саморобних ракет вдалося збити.

Наразі Армія оборони Ізраїлю проводить операцію в секторі Гази проти контролюючого цю територію руху ХАМАС. Військові використовують, зокрема, танки і ударні вертольоти.

Надійшли дані про загибель мінімум трьох бойовиків ХАМАС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступне засідання "Рамштайну" відбудеться у лютому - Шмигаль

Франція переносить дату саміту G7 через день народження Трампа – ЗМІ

КМДА: злиття води є стандартним технічним заходом при мінусовій температурі і не означає тривалу відсутність тепла

Міністри оборони України та Великої Британії підписали дорожню карту розвитку сторічного партнерства

"Харківський антикорупційний центр" і міськрада домовилися про співпрацю

Директори шкіл повинні до 21 січня оновити дані в АІКОМ для автоматичного продовження відстрочки вчителям

Голова МЗС Фінляндії: нові удари по українській інфраструктурі нагадують про повне нехтування Росією людськими життями

Четверо поранених у Херсоні через російськи обстріли – ОВА

Швейцарський арбітражний трибунал стягнув $18 млн на користь Міноборони України у спорі з американською компанією – Мін’юст

УЧХ працював у Києві на трьох локаціях, постраждалих від повітряної атаки РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА