Інтерфакс-Україна
21:59 05.05.2019

СКР: у результаті аварійної посадки Superjet-100 загинули 13 осіб, серед них двоє дітей

1 хв читати
СКР: у результаті аварійної посадки Superjet-100 загинули 13 осіб, серед них двоє дітей

У результаті жорсткої посадки Superjet-100 в московському аеропорту "Шереметьєво" загинули 13 людей, серед них двоє дітей, повідомила офіційний представник Слідчого комітету (СК) Світлана Петренко.

"Наразі слідство має дані про 13 загиблих, серед яких 2 дітей", - сказала Петренко в неділю "Інтерфаксу".

Вона зазначила, що слідство розглядає різні версії події. "Однозначні висновки про причини і обставини авіаподії будуть зроблені після всебічного вивчення отриманих слідством даних", - сказала С. Петренко.

За її словами, розслідування кримінальної справи про аварійну посадку пасажирського літака прийнято до провадження Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ відомства.

"Незабаром слідчі приступлять до опитувань потерпілих, очевидців, співробітників аеропорту та авіакомпанії-перевізника, а також інших осіб, відповідальних за експлуатацію повітряного судна. Буде вивчена необхідна технічна документація", - сказала представник СК.

У неділю ввечері Superjet-100 компанії "Аерофлот", який прямував з Москви до Мурманська, здійснив аварійну посадку в столичному аеропорту "Шереметьєво". За даними джерела "Інтерфаксу", літак подав сигнал лиха після вильоту і став заходити на вимушену посадку: лайнер ударився шасі, а потім носом об смугу і загорівся.

Пасажири і екіпаж евакуювалися аварійним трапом. Столичне управління СК на транспорті розслідує кримінальну справу за статтею 263 КК РФ (порушення правил безпеки руху літака, що спричинили смерть двох або більше осіб).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

Україну обрано до керівних органів Всесвітнього поштового союзу ООН

Свириденко та директорка Світового банку обговорили шляхи підтримки України

Від початку року знешкоджено більш як 307 тис окупантів

Зеленський запросив Катар взяти участь у саміті щодо повернення українських дітей у Нью-Йорку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА