Інтерфакс-Україна
15:21 06.05.2019

Порошенко вирішив збільшити на 5 тис. грн виплати військовим на першій лінії в зоні ООС

1 хв читати
Порошенко вирішив збільшити на 5 тис. грн виплати військовим на першій лінії в зоні ООС

Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони України Степану Полтораку збільшити виплату грошового утримання військовослужбовцям першої лінії Операції об'єднаних сил (ООС) на 5 тис. грн.

"Я прийняв рішення, що ми робимо подальше збільшення виплат грошового утримання бійцям підрозділів, які перебувають на першій лінії Операції об'єднаних сил... Доручаю прийняти рішення (міністру оборони С.Полтораку - ІФ) про збільшення виплати на 5 тис. грн - до суми 17 тис.", - сказав П.Порошенко на зустрічі з військовослужбовцями ООС у понеділок у Донецькій області.

Як повідомлялося, на початку березня 2019 року С.Полторак підписав наказ про підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ, що перебувають у зоні проведення ООС. Такі виплати розпочалися з 1 квітня.

Зокрема, військовослужбовці, що перебувають на першій лінії зіткнення, отримали доплату 2000 грн (загальна сума - 12 тис. грн); на другій лінії зіткнення доплата становила 1000 грн (загальна сума дорівнює 5500 грн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА