Інтерфакс-Україна
12:57 07.05.2019

Стан постраждалої в авіакатастрофі в "Шереметьєві" громадянки України важкий

2 хв читати
Стан постраждалої в авіакатастрофі в "Шереметьєві" громадянки України важкий

Громадянка України, постраждала внаслідок авіакатастрофи в аеропорту "Шереметьєво" в Москві, перебуває в лікарні у важкому стані, повідомив офіційний представник Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

"Серед постраждалих - громадянка України, госпіталізована до клініки Скліфосовського (Московський міський науково-дослідний інститут швидкої допомоги імені М.Скліфосовського - ІФ). Стан - важкий", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Увечері 5 травня Superjet-100 компанії "Аерофлот", що прямував із Москви до Мурманська, повернувся в аеропорт вильоту "Шереметьєво", здійснив аварійну посадку й загорівся. На борту перебували 78 осіб. Жертвами авіакатастрофи стала 41 людина. Інформоване джерело повідомило "Інтерфаксу", що основною причиною загибелі людей у хвостовому відсіку Superjet-100, що загорівся під час жорсткої посадки в московському аеропорту "Шереметьєво", стала спроба деяких пасажирів дістати з багажних полиць свої речі.

"За попередніми даними, з опитування очевидців випливає, що коли літак ударився об землю і загорівся, деякі пасажири почали в паніці діставати свої речі з полиць. Це ускладнило евакуацію людей із задніх рядів судна, й вони загинули у вогні", - сказав співрозмовник агентства.

Російське слідство розглядає різні версії події, серед яких недостатня кваліфікація пілотів, диспетчерів і осіб, які проводили технічний огляд борту; несправність повітряного судна; несприятливі метеоумови.

Уранці 6 травня В.Кирилич повідомив агентству, що, за попередньою інформацією, внаслідок результаті авіакатастрофи в аеропорту "Шереметьєво" в Москві постраждала громадянка України, вона перебуває в лікарні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навчання на "нульовому курсі" може бути відтерміновано на кілька тижнів в деяких вишах через холоди - Міносвіти

Керівник ЦПД: Активно воювати Росія спробує мінімум до весни

Речник МЗС України стосовно Криму та Донбасу: ООН вже відповіла, відхиливши незаконне захоплення території Росією

ЄС має намір схвалити 20-й пакет антиросійських санкцій 24 лютого - Каллас

"Метінвест" відновив і подовжив на 2026 рік програму матдопомоги молодятам із дитиною сумарно на 8,4 млн грн

Майже чотири сотні багатоповерхівок у Києві все ще без опалення – Кличко

Одна людина загинула, ще двоє постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби - ОВА

Сили безпілотних систем уразили за добу 902 ворожі цілі

Захисники України в ніч на 30 січня знищили або подавили 80 зі 112 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 279 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА