13:19 07.05.2019

Аласанія пішов у відпустку, очікує рішення суду про звільнення з посади голови правління НСТУ

2 хв читати
Аласанія пішов у відпустку, очікує рішення суду про звільнення з посади голови правління НСТУ

Голова правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (НСТУ) Зураб Аласанія пішов у тривалу відпустку, він очікує рішення суду щодо свого звільнення, повідомив співголова ради організації "Реанімаційний пакет реформ" (РПР), директор Центру демократії та верховенства права Тарас Шевченко.

"6 травня. Дата, яку наглядова рада НСТУ визначила як день звільнення Зураба Аласанії з посади голови правління Національної громадської телерадіокомпанії України. ... Зураба ще не звільнено. Він оскаржив у суді рішення, яке вважає незаконним. І суд має право зупинити це звільнення до вирішення справи по суті", - написав Т.Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

Цей пост розмістив на своїй сторінці у Facebook сам З.Аласанія.

За даними Т.Шевченка, наступний розгляд справи відбудеться 11 червня.

Він також повідомив, що З.Аласанія скористався можливістю, яку дає Кодекс законів про працю, - використати всю відпустку. "Отже, Зураб Аласанія пішов у відпустку і ще залишається на посаді до завершення відпустки. Все й надалі в підвішеному стані і, можливо, компромісним було б рішення самої наглядової ради відкласти звільнення до рішення суду в справі", - зазначив директор Центру демократії та верховенства права.

Як повідомлялося, наглядова рада НСТУ 31 січня 2019 року дев’ятьма голосами з 12 підтримала розірвання контракту із З.Аласанією. 1 лютого профспілка НСТУ повідомила про факти зловживань з його боку.

12 лютого наглядова рада НСТУ вирішила відкласти рішення про розірвання контракту до 6 травня. За словами в.о. голови наглядової ради Світлани Остапи, таке рішення було ухвалено у зв’язку з тим, щоб звільнення З.Аласанії не пов'язували з президентськими виборами в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА