20:23 07.05.2019

Порошенко звільнив Аллерова з посади командувача Нацгвардії України

1 хв читати
Порошенко звільнив Аллерова з посади командувача Нацгвардії України

Президент України Петро Порошенко своїм указом звільнив командувача Національної гвардії України Юрія Аллерова.

Як повідомляє у вівторок увечері прес-служба глави Української держави, Ю.Аллерова звільнено указом глави держави №196 від 7 травня 2019 року.

"Іншим своїм указом глава держави призначив виконувачем обов'язків командувача Національної гвардії Миколу Балана", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі нагадали, що згідно зі статтею 7 закону "Про Національну гвардію України" командувача Національної гвардії України призначає та звільняє з посади президент України за поданням міністра внутрішніх справ.

Президент України П.Порошенко призначив командувачем Національної гвардії України генерал-лейтенанта Збройних сил України Юрія Аллерова 30 грудня 2015 року.

З весни 2014 року і дотепер генерал-лейтенант Микола Балан обіймав посаду заступника командувача Національної гвардії України.

Микола Іванович Балан народився 12 грудня 1968 року в Івано-Франківській області. У 1992 р. закінчив Саратовське вище військове командне Червонопрапорне училище. У 2003 році закінчив Академію прикордонних військ України з відзнакою. У 2017 р. закінчив Національну академію державного управління при президентові України з відзнакою. Нагороджений орденами "За заслуги" II та III ступенів, медаллю "За військову службу Україні".

Згідно з інформацією на сайті Нацгвардії, М.Балан пройшов офіцерські посади від командира взводу до начальника управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України (2010-2014 рр.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА