Інтерфакс-Україна
12:46 08.05.2019

Уряд призначив заступника глави Мінфіну Верланова главою Державної податкової служби

1 хв читати
Уряд призначив заступника глави Мінфіну Верланова главою Державної податкової служби

Кабінет Міністрів призначив заступника міністра фінансів Сергія Верланова главою Державної податкової служби (ДПС).

Як повідомлялося, Комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінету Міністрів призначити на цю посаду С.Верланова.

Завершальний третій етап конкурсу відбувся 23 квітня 2019 року. Окрім С.Верланова, на цю посаду на останньому етапі претендували також заступник міністра юстиції Сергій Петухов та виконавчий директор ТОВ "Стандарт-аудит" Дмитро Олексієнко.

При цьому екс-глава Державної фіскальної служби (ДФС) Роман Насіров подав заяву до Окружного адміністративного суду Києва про забезпечення позову з проханням заборонити Кабміну ухвалювати рішення щодо призначення глави ДПС. У свою чергу Окружний адмінсуд Києва заявляв, що оцінює правові підстави для цього, однак про рішення суду зупинити цей процес не повідомлялося.

Раніше Окружний адмінсуд Києва розглянув заяви про забезпечення позову нардепа Андрія Антонищака та призупинив конкурс на заміщення вакансії глави Державної митної служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК в обмін на підтримку санкцій проти Росії дала гарантії Словаччині у сфері енергобезпеки - Фіцо

Келлог обговорив з Умєровим, Будановим та Сирським шляхи для досягнення миру

Генпрокурор: наразі в органах прокуратури залишилось 484 прокурори з інвалідністю

Шмигаль написав заяву про відставку

Міносвіти: Стартував конкурс у 31-шу Українську антарктичну експедицію

Мінекономіки, представники організацій роботодавців та працівників підписали меморандум щодо реформи ринку праці в Україні

Кіберспеціалісти паралізували роботу російського виробника військових дронів "Гаскар"

КМДА повідомила про початок реставрації Садиби Зеленських

В Україні в промислових масштабах фальсифікували пестициди провідних агроконцернів Європи та США - Нацполіція

Калмикова про народні меморіали на Майдані та біля стіни Михайлівського монастиря: я думаю, що вони там і мають бути

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА