07:41 09.05.2019

"Тоттенхем" став другим фіналістом ЛЧ, феєрично вирвавши перемогу у "Аякса"

1 хв читати

Лондонський "Тоттенхем" став другим фіналістом Ліги чемпіонів УЄФА, вирвавши перемогу в драматичному матчі на виїзді проти амстердамського "Аякса".

Після гостьової перемоги з рахунком 1: 0 тиждень тому голландська команда в першому таймі домашнього матчу в середу зробила заділ на вихід у фінал, забивши два голи. Відзначилися на п'ятій хвилині центральний захисник Маттейс де Лігт і на 35-й хвилині атакуючий півзахисник Хаким Зієш.

Але на 55-й і 59-й хвилинах другого тайму бразильський півзахисник "Тоттенхема" Лукас Моура зумів зрівняти рахунок. І він же вже в доданий час приніс лондонській команді перемогу з необхідним рахунком і вихід у фінал ЛЧ.

У вирішальному матчі Ліги чемпіонів сезону 2018-2019 років 1 червня в Мадриді зіграють англійські "Ліверпуль" і "Тоттенхем".