Інтерфакс-Україна
10:33 10.05.2019

Луценко представив нового облпрокурора Дніпропетровщини

1 хв читати
Луценко представив нового облпрокурора Дніпропетровщини

Генеральний прокурор України Юрій Луценко в п'ятницю вранці представив колективу Дніпропетровської обласної прокуратури нового облпрокурора Романа Токаря, повідомляє прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Робочий день у Дніпрі. Оперативна нарада прокурорів областей під головуванням генпрокурора Луценка. Окрім того, колективу прокуратури області представлений новий прокурор області - Роман Токар", - написала вона у своєму акаунті в Twitter у п'ятницю уранці.

На своїй сторінці в соцмережі Facebook Л.Сарган зазначила, що попереднього прокурора - Віктора Матвійчука - обрано членом Вищої ради правосуддя.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували Херсон, є постраждалі – ОВА

В Києві через спеку обмежено рух вантажівок – патрульна поліція

На Харківщині автівка наїхала на вибухонебезпечний предмет, шпиталізовано двох літніх чоловіків

Україна завершила вісім етапів великого обміну полоненими з РФ – Зеленський

В Україні в найближчі дві доби на більшості територій без опадів, місцями короткочасні дощі – Укргідометцентр

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА