11:43 10.05.2019

Твердження Крючкова про одержання Ситником хабара від його компанії - це виключно спосіб захисту, заявляє директор НАБУ

1 хв читати
Твердження Крючкова про одержання Ситником хабара від його компанії - це виключно спосіб захисту, заявляє директор НАБУ

 Екс-народний депутат, керівник компанії "Енергомережа" Дмитро Крючков не надавав жодних свідчень детективам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) по суті пред'явленого обвинувачення, а його твердження про те, що директор НАБУ отримав від нього гроші за сприяння в слідстві, - це виключно спосіб захисту, заявляє директор НАБУ Артем Ситник.

"Що стосується заяви пана Крючкова, то це такий невеликий плагіат, тому що минулого разу таку саму суму називав народний депутат Онищенко (втеклий народний депутат Олександр Онищенко, сума $0,5 млн - ІФ). Тобто така заява - не новина в підходах захисту", - сказав А.Ситник журналістам перед початком допиту в Генпрокуратурі в п'ятницю в Києві.

При цьому директор НАБУ повідомив, що на сьогодні Д.Крючков не надав свідчень детективам НАБУ по суті пред'явленої підозри. "Можливо, давав прокурорам САП (Спеціалізованої антикорупційної прокуратури - ІФ), але мені про це нічого не відомо. Наскільки я знаю, він уже двічі не з’явився до ДБР (Держбюро розслідувань - ІФ), напевно тому, що сказати нічого", - сказав А.Ситник.

Директор НАБУ також заявив, що з Д.Крючковим він "жодного разу не бачився і з ним не знайомий". "Підозру читав і вважаю її обґрунтованою", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА