Інтерфакс-Україна
19:31 10.05.2019

Зеленський висловлює подив через останні кадрові призначення Порошенка

2 хв читати

Обраний президентом України Володимир Зеленський здивований у зв'язку з низкою кадрових змін, здійснених главою держави Петром Порошенком останнім часом, зокрема в командуванні армії та призначенні суддів Верховного Суду.

"...колишній президент Порошенко коїть незворотне: він робить активні перестановки у найвищому командуванні армії, намагається пропхати свого голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення, призначає суддів Верховного Суду, серед яких юристи "Рошен", судді Майдану та родичі пана Ківалова", - йдеться у відеозверненні В.Зеленського, поширеному в п'ятницю.

Подив у В.Зеленського викликають також інші рішення П.Порошенка: "Роздає звання генералів більше ніж 20 особам, серед яких - відповідальний за безпеку арсеналів і складів, за якого сталися вибухи в Балаклеї, Ічні, Калинівці та Сватовому. Дає звання "Герой України" главі Служби безпеки України пану Грицаку".

В.Зеленський висловив думку, що марно щось "говорити людині, яка каже "я готова підставити плече", а сама тримає дві дулі в кишені".

Він проводить таку паралель: "Це нагадує мені туриста в єгипетському готелі: завтра додому, валізи упаковані, номер уже прибрали, й нормальна вихована людина очікує трансферу до аеропорту. Але не Порошенко. Він ніяк не зупиниться. Тягне рушники, тапочки й бере все підряд зі шведського столу".

"Я вас дуже прошу: здайте ключ, розплатіться за міні-бар, і вперед. Вам іще митницю і паспортний контроль проходити", - звернувся В.Зеленський до П.Порошенка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

3 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

Лев XIV вважає, що Італія могла б стати посередником у переговорах України, США й РФ і Ватикан

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА