Інтерфакс-Україна
08:28 11.05.2019

СБУ викрила співробітника КОРДу в продажу службової інформації з бази ДФС

1 хв читати
СБУ викрила співробітника КОРДу в продажу службової інформації з бази ДФС

У Хмельницькому співробітники Служби безпеки України викрили співробітника спецпідрозділу КОРД, який займався збутом інформації з обмеженим доступом з автоматизованих систем митниці ДФС України "Інспектор-2006", повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

"Оперативники СБ України встановили, що працівник спецпідрозділу КОРД ГУ Національної поліції в Хмельницькій області організував за "допомогою" двох працівників місцевої митниці систематичний збут приватним особам інформації з обмеженим доступом щодо транспортних засобів та осіб, які ввезли їх на територію України, із зазначенням особистих даних цих людей. Задокументовано, що протягом трьох місяців протиправної діяльності зловмисники "заробили" понад двісті тис грн", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті СБУ в п'ятницю.

Правоохоронці затримали працівника Нацполіції в Хмельницькому після передачі даних черговому "замовнику".

"У рамках кримінального провадження перевіряються факти можливого продажу персональних даних громадян України представникам російських спецслужб. Співробітнику спецпідрозділу КОРД повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 362 і ч. 2 ст. 361-2 Кримінального кодексу України" - підсумували в СБУ.

Тривають невідкладні слідчі дії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА