Інтерфакс-Україна
11:08 12.05.2019

Бойовики продовжують порушувати визначені Мінськими домовленостями лінії відведення важкого озброєння - українська сторона СЦКК

1 хв читати
Бойовики продовжують порушувати визначені Мінськими домовленостями лінії відведення важкого озброєння - українська сторона СЦКК

Озброєння і військова техніка з боку бойовиків на сході України розміщуються з порушенням лінії відведення важкого озброєння, повідомляє українська сторона Спільного центру з координації та контролю сторін (СЦКК).

За її даними, з посиланням на дані СММ ОБСЄ, бойовики зосереджують десятки одиниць танків, гаубиць і зенітні ракетні комплекси в місцях, розташованих із порушенням ліній відведення та постійних місць зберігання.

Зокрема, 4 травня на основі даних повітряного спостереження СММ виявлено наявність 14 реактивних систем залпового вогню на так званому полігоні поряд з Міусинськом.

Також представники місії ОБСЄ виявили озброєння, розміщене на лініях відведення, але за межами виділених місць зберігання на непідконтрольних уряду районах.

"Виявлено наявність 12 танків на полігоні неподалік населеного пункту Шимшинівка, 12 танків, 7 самохідних гаубиць і 13 буксируваних гаубиць, а також 3 зенітні ракетні комплекси на полігоні поблизу Міусинська і 24 танки на полігоні біля населеного пункту Круглик", - йдеться в повідомленні.

В українській стороні СЦКК зазначають, що 7 травня на полігоні неподалік Покровки на схід від Донецька місія зафіксувала щонайменше 5 танків T-72.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: на столі України вже є проєкт гарантій безпеки від європейських партнерів

Ворог втратив 150 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Понад 94% українських виробників готові до експорту - опитування Української ради зброярів

Трамп заявив, що ухвалив рішення по відправленню Tomahawk в Україну

Ще одна група ударних дронів суне на Харків - мер

Шмигаль: у найближчі місяці будемо наполегливо працювати над реалізацією стратегії експорту військової продукції

Ворожі удари спровокували пожежу у Харкові, даних щодо постраждалих не надходило

Україна закликала партнерів посилити тиск, щоб зупинити російський ядерний шантаж і запобігти катастрофі в Європі

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА