16:06 13.05.2019

ТСК із розслідування розкрадань в оборонній сфері підіб’є підсумки своєї роботи 28 травня

2 хв читати
ТСК із розслідування розкрадань в оборонній сфері підіб’є підсумки своєї роботи 28 травня

Тимчасова слідча комісія (ТСК) для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадань у Збройних силах України з 2004-го по 2017 рік підіб'є підсумки своєї роботи 28 травня, повідомив її голова Іван Вінник (фракція "Блок Петра Порошенка").

"28 травня ми підбиватимемо підсумки нашої роботи", - сказав І.Вінник на засіданні комісії в понеділок.

Він додав, що ТСК підготує звіт про свою діяльність.

Парламент створив ТСК у червні 2018 року на півроку. 6 грудня нардепи продовжили роботу комісії ще на 6 місяців.

Раніше парламент затвердив попередній звіт ТСК, у якому міститься описання роботи, виконаної комісією. Узагальнено описано стан ЗСУ на момент здобуття Україною незалежності, кількість особового складу й техніки на той час.

"Загальна вартість військового майна, за оцінками деяких експертів, орієнтовно становила $89 млрд, що є обережною оцінкою, адже, за оприлюдненими в ЗМІ даними щодо обсягів продажу зброї з України, тільки на кінець 1994 року Україна експортувала зброї та військової техніки на суму $32,4 млрд", - зазначено у звіті.

У ньому також зазначалося, що встановити реальну загальну вартість майна, яке було закріплено за ЗСУ після розпаду СРСР, неможливо, однак "приблизна оцінка потрібна для розуміння масштабів розкрадань".

Автори звіту пояснювали, що аналіз роботи ТСК підтвердив наявність великого обсягу інформації, зокрема тієї, що є державною таємницею, яка потребує подальшої ґрунтовної перевірки та вивчення.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА