Інтерфакс-Україна
19:54 13.05.2019

Радник Зеленського вважає, що депутати затягують його інавгурацію виходячи з власних інтересів

1 хв читати

Радник новообраного президента України Володимира Зеленського Руслан Рябошапка вважає, що народні депутати затягують із вирішенням питання про дату інавгурації В.Зеленського, виходячи зі своїх особистих інтересів.

На своїй сторінці у Facebook він навів як приклад те, що в Північній Македонії, де другий тур виборів президента відбувся 5 травня, інавгурація відбулася вже 12 травня, а в Україні через три тижні після завершення виборів ще навіть не визначено дату інавгурації.

"Це наочний приклад того, як особисті інтереси окремих українських парламентарів (зокрема, гіпотетичний ризик передчасної втрати депутатського посвідчення та "бонусів", що до нього додаються, у т. ч. імунітету від кримінального переслідування), переважають інтереси держави", - вважає Р.Рябошапка.

На його думку, саме тому Верховна Рада втратила легітимність в очах громадян України та має дуже низький рівень довіри.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко відзвітувала Зеленському про результати перших 100 днів роботи уряду

Росіяни прорвалися на околиці Мирнограда, на покровському напрямку тривають вуличні бої – речник угрупування "Схід"

У Костянтинівці збили ворожий FPV-дрон над церквою, який атакував знімальну групу – 24 ОМБр

Понад 135 бойових зіткнень за добу на фронті – Генштаб

ЦВК зареєструвала Слинька нардепом від "Слуги народу"

У Чугуєві зафіксовано 6 влучань російських БпЛА, почалася пожежа

Єрмак: сподіваємось, що візит Трампа в Азію сприятиме значному прогресу у зміні позиції Китаю щодо РФ

Поліція повідомила про підозру ексмеру Одеси Труханову - ЗМІ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА