07:23 16.05.2019

Київ виділить на програму безпеки дорожнього руху 2,37 млрд грн

2 хв читати
Київ виділить на програму безпеки дорожнього руху 2,37 млрд грн

Депутати Київради підтримали цільову програму з підвищення організації та безпеки дорожнього руху столиці до 2022 року, повідомила прес-служба Київради.

Рішення підтримали 65 депутатів.

"Відповідна програма, розрахована на 4 роки, покликана створити комфортні та безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху і зменшити рівень травматизму і смертності в столиці. Адже нині за кількістю летальних випадків Київ випереджає більшість європейських міст. За 2017 рік смертність на дорогах у порівнянні з 2016 роком зросла майже на 48% ". - йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, реалізація програми сприятиме зменшенню випадків перевищення швидкості, кількості нетверезих водіїв, навмисних порушень ПДР, незастосування ременів безпеки тощо.

Як зазначається, до 2022 року київська влада має намір витратити 58 млн грн для забезпечення безпеки дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках. Також 292,6 млн грн на будівництво світлофорних об'єктів.

Також у прес-службі Київради зазначили, що в цілому фінансування програми на 4 роки становить 2,37 млрд грн.

"Через зношеність дорожньої інфраструктури ми довгий час приділяли більше уваги її відновленню і збільшенню пропускної спроможності. Але період "євроблях" продемонстрував, що елемент безпеки на дорогах не варто покладати тільки на учасників руху або штрафи. Це повинна бути ціла система заходів: від модернізації перехресть, створення умов пересування для маломобільних груп і закупівлі габаритно-вагових комплексів до таких простих речей, як самодисципліна в використанні ременів безпеки", - підкреслили в прес-службі.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА