08:13 16.05.2019

Суд не мав підстав відсторонювати Козьякова від виконання обов'язків

1 хв читати
Суд не мав підстав відсторонювати Козьякова від виконання обов'язків

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС) у відповідь на рішення Окружного адмінсуду Києва щодо керівництва ВККС заявили, що суд не мав підстав відсторонювати Сергія Козьякова від виконання обов'язків, надали низку підтверджуючих документів, повідомила прес-служба ВККС.

"Підставою для прийняття Окружним адміністративним судом міста Києва таких рішень було, зокрема, встановлення судом обставин на зразок закінчення визначеного законом терміну повноважень Сергій Козьякова і Станіслава Щотки як членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України", - йдеться в заяві прес-служби, оприлюдненій у середу ввечері.

У ВККС зазначили, що у них є документи, які підтверджують, що суд не мав підстав для відсторонення Козьякова. Зокрема, рішення Окружного адмінсуду Києва від 25 березня 2019 року № 640/2620/19, Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду від 25 квітня 2019 року № 9901/66/19, науково-правовий висновок Національної академії правових наук України, висновок Національного університету "Києво-Могилянська академія" та пояснення суб'єктів обрання / призначення членів ВККСУ, а саме: Державної судової адміністрації України та Ради адвокатів України.

Як повідомлялося, Окружний адмінсуд Києва оприлюднив 15 травня ухвалу, якою визнав відсутність повноважень у глави Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС) Козьякова і члена ВККС Щотки.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА