08:30 16.05.2019

Конгрес США виділить $250 млн допомоги Україні на оборону

1 хв читати
Конгрес США виділить $250 млн допомоги Україні на оборону

У Палаті представників американського Конгресу розпочався формальний процес затвердження проекту оборонного бюджету на наступний рік, в якому передбачено $250 млн допомоги для України, повідомило посольство України в США.

"Підкомітет з питань оборони Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект закону "Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік". Сума коштів, яку пропонується виділити для безпекової допомоги Україні, визначена в обсязі $250 млн. Із зазначеної суми $50 млн пропонується спрямувати виключно для надання летальної зброї оборонного характеру", - розповіли в посольстві.

Як наголошується, в документі передбачено, що зазначені кошти мають бути спрямовані також на реалізацію таких програм, як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, логістичне забезпечення, розвідувальна підтримка збройних і безпекових сил української держави.

Крім того, в посольстві додали, що "надалі документ має бути затверджений повним складом Комітету з питань асигнувань, проголосований Палатою представників і Сенатом, після чого переданий на підпис президентові США".

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА