16:34 16.05.2019

Японія надасть Україні $2,8 млн на підтримку вразливих верств населення та відновлення східних областей

2 хв читати
Японія надасть Україні $2,8 млн на підтримку вразливих верств населення та відновлення східних областей

 Уряд Японії надасть Україні $2,82 млн для задоволення гуманітарних потреб, підтримки вразливих верств населення та відновлення східних областей, повідомив посол Японії в Україні Такаші Кураі.

"Уряд Японії прийняв рішення надати наш черговий транш допомоги людям, які проживають на сході України", - сказав Т.Кураі на прес-конференції в Києві в четвер.

За його словами, транш становить $2,82 млн.

Зокрема, кошти буде спрямовано на задоволення гуманітарних потреб, підтримку вразливих верств населення, відновлення східних областей України та закупівлю медичного обладнання для госпіталю Міністерства оборони.

Допомога надаватиметься в рамках чотирьох проектів, які впроваджують агентства системи ООН в Україні, зокрема Програма розвитку ООН (ПРООН), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС).

Так, підтримка Японією програми ПРООН передбачає фінансування $0,54 млн, на соціальне й економічне відновлення на сході України, УВКБ ООН - $0,84 млн на ремонт притулків, надання засобів особистого захисту особам, які постраждали внаслідок конфлікту, ЮНІСЕФ - $0,38 млн на посилення стійкості молоді та сприяння соціальній стабільності громад, і ЮНОПС - $1,09 млн на закупівлю медичного обладнання для госпіталів Міноборони.

У свою чергу віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час прес-конференції подякував Японії за надану допомогу та за підтримку в реалізації різноманітних проектів.

Зазначається, що з 2014 року Японія надала Україні $1,87 млрд грантів і кредитів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА