Інтерфакс-Україна
16:41 16.05.2019

Окружний адмінсуд відмовив ЦПК в оприлюдненні декларацій першого заступника глави СБУ Демчини

1 хв читати
Окружний адмінсуд відмовив ЦПК в оприлюдненні декларацій першого заступника глави СБУ Демчини

Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив громадській організації "Центр протидії корупції" в задоволенні позову до першого заступника глави Служби безпеки України Павла Демчини щодо ненадання ним декларацій.

"Суд ухвалив таке рішення зважаючи на те, що Павло Демчина діяв у межах чинного законодавства, зокрема, відповідно до положень порядку подання декларацій посадовими особами СБУ", - повідомляє прес-служба суду в четвер.

За інформацією Окружного адмінсуду, ЦПК просив суд визнати бездіяльність П.Демчини в ненаданні ним декларацій протягом 2016-2018 років, а також зобов'язати його подати декларації за 2015, 2016, 2017, 2018 роки.

Повний текст рішення буде виготовлений протягом десяти днів з дня ухвалення рішення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директора донецького підприємства заочно засуджено на 4 роки за колабораційну діяльність

Польща і країни Балтії виходять із конвенції щодо протипіхотних мін, інформує Вільнюс

Генштаб ЗСУ повідомляє про збільшення ударів ворога на Курщині за останню добу та деяке зменшення плацдарму

В Україні створили перший інтерактивний Музей математики, з 1 травня він стане відкритим для відвідувачів - Міносвіти

Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

У Запоріжжі затримали агента рф, який готував вибухівку для терактів - Нацполіція

В Мінкультури обговорили підтримку українських медіа з ЮНЕСКО і Представництвом ЄС

В Деснянському районі столиці зафіксовано падіння уламків на території школи, інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється - влада

Повітряні сили: за ніч збито 63 ворожих БпЛА, 64 не досягли цілей

Найбільше окупанти атакували покровський і торецький напрямок - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА