07:27 18.05.2019

Енергоресурси в Україні потрібно перевести з політики в економіку і зменшити присутність держави в житті людини

2 хв читати
Енергоресурси в Україні потрібно перевести з політики в економіку і зменшити присутність держави в житті людини

У команді новообраного президента України Володимира Зеленського вважають, що енергоресурси в Україні потрібно перевести зі сфери політики в сферу економіки, а також зменшити присутність держави і її сервісів у житті людини.

"Ми хочемо запропонувати дещо інший механізм і енергоресурси перевести зі сфери політики в сферу економіки. Для цього мають бути нормальні регулятори: нормально працює Антимонопольний комітет України, органи, які займаються питаннями зловживань у цій сфері. Люди, які несуть відповідальність за тарифи, повинні розуміти, що в разі необґрунтованості тарифів у нас існує принцип юридичної відповідальності", - сказав в ефірі телеканалу "112 Україна" ідеолог команди Зеленського Руслан Стефанчук, котрий відповідає за питання реформування державних інститутів і законопроектну роботу.

Він зазначив, що команда Зеленського має намір у майже кожній сфері, яка стосується державного сервісу, створити якісний приватний сервіс. "Щоб кожна людина могла вирішити, чи хоче вона йти до суду і там 20 років розглядати свою справу, або вона звернеться до альтернативних способів вирішення спорів, зокрема, медіації, і зможе швидко отримати рішення. Або вона хоче піти до державного виконавця, або до приватного виконавця, і отримає рішення. У людини повинен бути вибір", - пояснив радник Зеленського.

Стефанчук підкреслив, що необхідно зменшити кількість функцій держави щодо людини: "У нас є такий принцип - менше держави в житті людини, більше людини в житті держави".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА