Інтерфакс-Україна
07:45 18.05.2019

Порошенко задовольнив заяву на звільнення І.Геращенко з посади уповноваженого з врегулювання ситуації на Донбасі

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко звільнив уповноваженого президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірину Геращенко.

"Звільнити Геращенко Ірину Володимирівну від виконання обов'язків уповноваженого президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях", - сказано в указі №253 / 2019, оприлюдненому на сайті президента в п'ятницю ввечері.

У зв'язку з цим, йдеться в указі, визнається такою, що втратила силу, стаття 1 Указу президента України від 17 червня 2014 № 533 "Про уповноваженого президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях".

Як повідомлялося, 16 травня перший віце-спікер Верховної Ради Геращенко повідомила, що написала заяву про звільнення з посади уповноваженої президента України з мирного врегулювання на Донбасі, а також попросила звільнити її з посади представника України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Крім того, І.Геращенко повідомила, що попросила президента звільнити її також з посади представника України в гуманітарній підгрупі ТКГ.

Геращенко висловила думку щодо необхідності проведення перезавантаження груп ТКГ. На її думку оновлення повинні провести всі три сторони - Україна, Росія, ОБСЄ.

Станом на ніч суботи відомостей про звільнення Геращенко з посади представника України в гуманітарній підгрупі ТКГ з врегулювання ситуації на Донбасі немає.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міжнародна співпраця має вирішальне значення для посилення санкцій проти агресора й підготовки України до CBAM - CMO "Метінвесту"

З ТОТ Херсонщини вдалося повернути чотирнадцятирічну дівчинку - ОВА

Україна та Чехія розпочнуть реалізацію спільного проєкту в Дніпрі, повідомив голова МЗС Чехії

Україна не повинна сповільнювати реформи та ставити під сумнів верховенство права - голова МЗС Чехії про євроінтеграцію

Бойовик "ДНР" заочно отримав максимальний термін ув'язнення за зґвалтування жінки під час окупації Харківщини

На Нікопольщині постраждали 5 людей через російські удари в понеділок – ОВА

МОЗ оновив маршрути допомоги звільненим із полону та перелік закладів охорони здоров’я

Оперативна евакуація поранених на фронті ускладнилася, слід масштабувати застосування НРК для цього – Сирський

Телефонна розмова Стефанчук - Мецола: рішення, досягнуті без участі України, не сприятимуть встановленню справедливого миру

У Києві затримали чоловіка, який за $15-25 тис. допомагав знімати чоловіків з військового обліку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА