13:02 18.05.2019

"Жовті жилети" відзначають півроку з моменту появи руху

1 хв читати
"Жовті жилети" відзначають півроку з моменту появи руху

Учасники руху "Жовті жилети" мають намір провести в суботу акції протесту в низці великих французьких міст, щоб таким чином "відзначити" шість місяців з початку своїх виступів.

За повідомленням місцевого телебачення, акції протесту відбудуться на низці вулиць у центрі Парижа, а також у Нансі, Реймсі, Безансоні, Ліоні та інших містах. Не виключено, що під час демонстрацій відбудуться заворушення, оскільки деякі акції не були узгоджені з владою.

Акції "Жовтих жилетах" традиційно проходять щосуботи, проте в останні тижні кількість їх учасників помітно впала. Проте, експерти відзначають, що найбільш рішуче налаштовані демонстранти продовжать брати участь в акціях.

"Жовті жилети" з листопада минулого року протестують проти економічної та соціальної політики влади. Спочатку основною частиною протестувальників були представники середнього класу, які не прагнули до конфронтації з поліцією. Однак з часом до руху приєдналися представники більш радикальних угруповань, зокрема - "професійні" хулігани.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА